Teknoloji

Yeni Valorant Haritası Lotus için Heyecan Verici Tanıtım: Hindistan’a Gidiyoruz

Yeni dönemin başlamasına sayılı günler kala Valorant, yeni haritası Lotus’u oldukça canlı bir tanıtımla oyuncuların beğenisine sundu. Türk menajerimiz Fade’in İstanbul’daki sahnelerinin de yer aldığı tanıtım adeta bir kısa film tadında.

Valorant cephesi son birkaç gündür oldukça meşgul.

Resmi hesaplarda yapılan paylaşım, oyunculara yeni bir şeyin yolda olduğunun habercisi oldu. Yeni ajan Harbor’ın üzerinden çok zaman geçmediğini düşünürsek yeni bir haritanın bizleri beklediğini tahmin etmek hiç de zor olmadı.

Ve tahminler doğru çıktı. Valorant, Aydınlanma’nın 6. çağını ve yeni haritamız Lotus’u heyecan verici bir fragmanla tanıttı.

Fragmanda önemli yeri olan Türk menajerimiz Fade, Lotus’un sahip olacağı değerli bir özelliği de ortaya çıkardı.

İstanbul’da gece kulübü benzeri bir mekanda peşindeki adamı etkisiz hale getirdikten sonra görüntüdeki cihazı ele geçiren Fade’in elinde Lotus haritasının planlarını görüyoruz. Lotus’un planı ve sızıntıları göz önüne alındığında haritanın üç alana sahip olacağı görülüyor.

Peki Valorant’ta 6. Bölüm ne zaman başlayacak?

Yepyeni bir harita ve tabii ki daha fazla aksiyonla karşımıza çıkacak olan Valorant Episode 6: Enlightenment, 11 Ocak’ta oyuncularla buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu