Yaşam

Yasak Elma dizisi ile gündeme gelen Ünlü Oyuncu Özgür Özberk Trafikte Dövüldü!

Yasak Elma dizisindeki ‘Tarık’ karakteriyle beğeni toplayan Özgür Özberk, trafikte dövüldü. O anları sosyal medya hesabından anlatan ünlü oyuncu, hızla yaya yoluna girdiği için uyardığı sürücünün şiddetine maruz kaldı.

Özgür Özberk; Paramparça, Ezel, Sanat Sıradakiler, Çemberim Gül Oya, Kölem, Yaralı Kuşlar, Erkenci Kuş gibi bir çok yapımda rol aldı.

Rol aldığı birçok yapımda hayat verdiği karakterle hafızalara kazınmayı başaran ünlü oyuncu, ekranların sevilen yüzlerinden biri oldu.

Birçok başarılı projede yer alan Özgür Özberk, son olarak geçtiğimiz günlerde final yapan fenomen dizi Yasak Elma’da rol almıştı.

Canlandırdığı ‘Tarık’ karakteriyle seyirci karşısına çıkan Özberk, sosyal medyanın aktif isimlerinden…

Başarılı oyuncu, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla hayranlarını oldukça korkuttu.

Son zamanlarda artan trafik terörü ve kargaşasını biliyorsunuz. Gündemin öne çıkan haberlerinin ortasında sürekli trafikteki kargaşa sonucu vatandaşların yaralandığı hatta hayatını kaybettiği haberlerini görüyoruz.

Boyunlukla sedye üzerinde fotoğrafını yayınlayan Özberk, yaya şeridine çok hızlı girdiği için uyardığı sürücünün çarptığını söyledi.

Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada, “Yaya geçidine hızla giren araca ‘Dikkat kardeşim’ dediğim için darp edildim.. Yere tekmelendim ve başımı kaldırıma çarptım. ‘İyiyim ama bu ülkedeki günlük saçmalıklardan bıktım… Gözünüzü dört açın ve gereksiz tartışmalara girmeyin.. Hepinizi seviyorum…”

Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi de iletiyoruz…

akyaziajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu