Yaşam

Haluk Bilginer’in sağlık durumuyla ilgili Game Workshop’tan açıklama: Haber asılsız

Game Workshop, oyuncu Haluk Bilginer’in koronavirüse yakalandığı ve hastalıktan dinlenerek kurtulmaya çalıştığı yönündeki iddiaları yalanladı.

Oyun Atölyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: “Haluk Bilginer’in Kovid-19’a yakalandığı haberi asılsızdır. Sağlık durumunda herhangi bir sorun bulunmamaktadır.”

Ne oldu?

Haluk Bilginer’in koronavirüse yakalandığı iddia edildi. Oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu, istirahat ve ilaç tedavisiyle hastalığını atlatmaya çalıştığı belirtildi. Bilginer’in Zuhal Olcay’la 19 yıl sonra yeniden bir araya geldiği ‘Kel Diva’ adlı oyunun gösterimlerinin, oyuncunun rahatsızlığı nedeniyle ertelendiği iddia edildi.

Haluk Bilginer’in Zuhal Olcay’la aynı sahneyi paylaştığı “Kel Diva” oyununun gösterimi, Bilginer’in Angelina Jolie ile başrolünü oynadığı “Maria” filminin Avrupa’daki çekimleri nedeniyle daha önce ertelenmişti. Yunan asıllı Amerikalı soprano sanatçı Maria Callas’ın hayatını anlatan “Maria” filminde Callas’ı Angelina Jolie canlandırıyor; Haluk Bilginer, Yunan armatör Aristoteles Onassis’i canlandırıyor.

catakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu