Haber

Gemlik Belediyespor Modern Pentatlonda Farkını Ortaya Koydu

Gemlik Belediyespor başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. Katıldığı her turnuvada kupalara ambargo koyan Belediyesporlu sporcular, Ankara’da düzenlenen yarışlardan eli boş dönmedi.

Türkiye Çağdaş Pentatlon Federasyonu’nun 5-6 Mayıs tarihlerinde Ankara Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde düzenlediği Türkiye Şampiyonası ve Ulusal Sıralama Yarışları’nda Gemlik Belediyespor sporcusu Elif Duman U13 kategorisinin birincisi oldu. .

Gemlik Belediyespor’un lideri Durmuş Uslu, “Sporcularımız gittikleri her müsabakadan Gemlik’e başarıyla dönüyorlar. Modern Pentatlon birçok spor branşını bünyesinde barındıran bir organizasyondur. Böylesine zorlu bir spor dalında ilçemize başarıyla dönen modern pentatlon takımımızı tebrik ediyorum. Pentatlon takımı Antrenörümüz Hakan Sarıgül’ü tebrik etti ve Belediye Başkanımız Mehmet Uğur Sertaslan’a desteğinden dolayı teşekkür etti.”

Gemlik Belediyesporlu Elif Duman’a madalyasını TMPF Eğitim Heyet Başkanı Süha Başer ve TMPF Tekirdağ İl Temsilcisi Sürhan İnanç takdim etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberyalvac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu