Yaşam

Aile’nin tüm bölümünü izleyin! Aile 19. bölüm full hd izleme linki! Aile dizisi son bölümünde neler oldu?

TV’yi göster Ekranlarda yayınlanan Aile dizisi her hafta yeni bölümüyle izleyiciden tam not almayı başarıyor. Aile son bölümünü izlemek isteyen izleyici, Aile 19. bölümünü full HD izlemek ve Aile tek modül izlemek için bağlantıyı arıyor. İzleyiciler “Aile dizisinin son bölümünde neler oldu” ve “Aile dizisinin yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?” sorularına yanıt arıyor. Aile, son bölümde neler oldu? Aile bölümünü full HD izleyin! Aile 19. bölüm full hd izleme linki! Aileyi tek modülde izleyin! Detaylar haberimizde…

AİLENİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Aile 18. Bölümünde; Devin’in Nedret’i ikna etmesiyle marina için aranan ortak bulunur. Ancak Nedret’in İstanbul’a gelişi ailedeki tüm dengeleri değiştirecektir. Hülya, artık birlikte yaşayacağı azılı düşmana karşı evindeki hakimiyetini korumaya çalışırken, eski kitaplar da açılacaktır. Aslan ise bir yandan marinadaki hakimiyetini ortağı Bedri’ye karşı savunmaya çalışırken bir yandan da işinin baltalanmasına neden olan hainin peşine düşer.

İbo’nun artık kendileri için büyük bir tehdit olduğunu düşünen İlyas ve Serap, onu oyundan çıkarmak ister. Serap gerekli planı yaparken; Cihan’ın da aklında kendilerine müttefik edinebilecekleri yeni biri vardır. Bunun için harekete geçiyor.

Nedret’i getirdiği için Devin’le karşı karşıya kalan Hülya, Devin’e kendi ailesi üzerinden yaptığı müdahalenin bedelini Devin’e ödetmeye kararlıdır. Hülya’nın hamlesi Neşe’ye büyük sorun yaratır. Devin annesini korumaya çalışırken; Yıllar önce hatırlamak bile istemediği o geceye döner. Aslan, Devin’i yalnız bırakmazken; Sevdiği kadını sevginin iyileştirici gücüne inandırmaya çalışacaktır.

Leyla için işler kötüye giderken Aslan sonunda aralarındaki haini bulur. Bütün aileyi kendi elleriyle yaptığı yeni sofrada toplar. Artık tüm Soykanlar ilk kez olduğu gibi aynı masada. Ancak güzel bir aile yemeği beklenmedik olaylara yol açacaktır.

AİLE 19. BÖLÜM FULL HD İZLEME LİNKİ!

AİLE SORUNU NEDİR?

Soylulara ‘aile’ olduklarını hatırlatan tek yer sofradır. O gün tüm ailenin yeniden bir araya geleceği bir sofra kurulurken Aslan, amcasıyla ilgili bir ‘karanlık’ meselesini daha çözmek için İzmir’e uçuyor. Psikolog Devin ile Aslan’ın yolları da bu yolculukta kesişir. Devin, kız kardeşinin bulaştığı yeni bir sorunu çözmek için İzmir’e gidiyor. Farklı dünyaların insanları oldukları çok açık. Ancak ortak ‘yaralarını’ keşfetmeleri uzun sürmez; Aileleri. Aslan, daha ilk geceden itibaren Soykan Anayasası’nın çok önemli bir kuralını Devin için çiğniyor. Bu durum Aslan’a takıntılı bir bağlılık hisseden annesi Hülya’nın yaklaşan büyük tehlikeyi fark etmesine yetiyor; Devin. Oğlunun aileden uzaklaşmaması için her şeyi yapabileceğini daha önce defalarca gösteren Hülya’nın işi bu sefer o kadar kolay olmayacaktır. Ancak zor anlar yaşayan tek kişi Hülya değildir. İzmir uçağındaki rekabet, yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolculuğun yalnızca başlangıcı olacak…

AİLE BÖLÜMÜNÜ FULL HD İZLEYİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu